Paslaugos

Kilimų rūšys, danga, apsiuvimas, kilimėliai automobilams,transporo paslaugos.

Mūsų įmonės pagrindine veikla-prekyba. Prekiaujame įvairaus pluošto (sintetiniais, vilnoniais) kilimais takais, bei kilimine danga. Teikiame paslaugas t.y. apsiuvinėjame įsigytą ir atsineštą produkciją klientui pageidavus, tai pat apsiuvame naujus ir dėvėtus takus, kilimus, kilimines dangas. Mūsų įmonėje siuvame kilimėlius automobiliams standartinių ir nestandartinių dydžių, galime parinkti mūsų siūlomo asortimento medžiagos, arba iš kliento atsineštos.

Atsižvelgdami į klientų poreikius ir pageidavimus, bei galiojančius reikalavimus importuojame kiliminius audinius atitinkančius ES reikalavimus. Kilimus imporuojame   iš įvairių šalių (Belgijos, Olandijos, Lenkijos) Kilimai audžiami-apdirbami naujausiomis technologijomis kas garantuoja audinio kokybę. Populiariausi ir praktiškiausi gerai atitinkantys kainos ir kokybės santyki, yra kilimai pagaminti iš 100% polipropileno (sintetikos) naujausių technologijų dėka audinys išgaunamas antistatinis prie kurio ne taip limpa visi nešvarumai pūkai, trupiniai ,žemės... Šių audinių geroji savybė ta , kad nesišeria, taip kaip kilimai pagaminti iš 100 % vilnos.

tl_files/kilimai/kiliminiai audiniai/(sintetika).JPG
Turime produkcijos natūralaus audinio t.y. 100% vilnos, kurios gerosios savybes yra natūralumas, šiluma, švelnumas,  ilgaamžiškumas ir kt. Kilimai pagaminti iš vilnos yra brangesni, todėl klientui pageidavus užsakome iš katalogo.

tl_files/kilimai/kiliminiai audiniai/vilna.JPG
Tai pat klientų pageidavimu turime kiliminių audinių pagamintų iš viskozės (šilko pakaitalas), jie ploni, lengvi, gerai valosi –nešiojasi.

tl_files/kilimai/kiliminiai audiniai/DSC07462.JPG

Kiliminė danga

Kiliminė danga suteiks jūsų biurui-ofisui komforto ir jaukumo daugiau, nei bet kuri kita grindų danga, padidins šilumos ir garso izoliaciją, sumažins slydimų ir susižalojimų tikimybę, nesukels alergijos. Kiliminės dangos raštų ir spalvų įvairovė suteiks jūsų biuro interjerui savitą stilių bei nuotaiką.
Prekiaujame kilimine danga. Mūsų siūloma produkcija daugiau priskiriama administracinėms patalpoms biurams-ofisams (darželiams, mokykloms, sanatorijoms, viešbučiams.....)Dangos faktūra susidaro iš pragumuotos apačios, ir polopropileno paviršiaus. Atspari aukštai temperaturai, dregmei. Ilgas tarnavimo laikas.
Kiliminę danga pjaustome nestandartinių dydžių p.s. iš pločio 0,80; 1,20; 2,0; 4,0.

tl_files/kilimai/danga/DSC07523.JPG

Kiliminių audinių apsiuvimas-apmėtymas

Sintetiniais siūais apsiuvinejame kiliminius audinius t.y. kilimus, kiliminius takus, kilimines dangas...
Apsiuvame naujus ir dėvėtus. DĖVĖTUS, TIK ŠVARIAI IŠVALYTUS
Norėdami pamatyti pilno dydžio nuorauka spragtelkite ant jos
.

 

Kilimėliai automobiliams

Gaminame kilimėlius automobiliams įvairių markių ir tipų (lengviems, vienatūriams, vilkikams, autobusams). Turime pasiūlyti geros kokybiskos automobiliams pritaikytos kiliminės dangas, arba klientui pageidaujant pagaminame, iš atsineštos. Kraštą galime apsiūti pasirinktinai norima spalva (pvz. pagal automobilio salono spalva,jame esančių detalių, ar kebulo). Kad kilimėlis nesislankiotų- nečiužinėtų įdedame laikiklius, fiksatorius, sraigtus, žiedus, kabliukus, arba prisiuvame lipnia juosta kuri sukimba su automobilio danga. Pageidaujant uzsiuvame padeli ant kilimėlio naudojamo po vairuotojo kojomis.

Transporto paslaugos

tl_files/kilimai/Transportas/20110526093.jpg

Alytaus mieste ir už jo ribų, pervezame krovinius iki 1,5t. Baldus, statybines medziagas-pastolius, osb-gipso plokštes, Knauf-, paroc, isover vata/ medžio pjuvenų briketus,statybinę mediena (mediena iki 6m ilgio), metalo lauža, buitinę tehnika, kitus daiktus... Dirbame be poilsio dienų ir klientui patogiu metu. Išrašome saskaitas.

a

Nijolės Bakūnienės firma "ULIGIJA"
Įmonės kodas 149703998
PVM kodas LT497039917
A.s. LT56 7044 0600 0192 4443
AB SEB Vilniaus bankas
Fax. (8 315) 75224
Mob. (8 624) 26208
Ernestas Bakūnas
el. paštas info@kilimaitakai.lt
Kepyklos g. 17,Alytus 62117 (buvę sandėliai)
DARBO LAIKAS:
I-V 9-17 val.
VI 8-14 val.